Referencje

06.05.2019 r.

"Polecam firmę Dipam wszystkim którzy szukają dobrych fachowców. Punktualnie, szybko i sprawnie."

Lidia O.

____________________________________________________________

12.04.2019 r.

"Świetni fachowcy. Pełen profesjonalizm!!! Polecam!!"

Agata Ż.

____________________________________________________________

05.04.2019 r.

" Ocieplenie domu letniskowego w jeden dzień, zgodnie z terminem, sprawnie, dobre wykonanie, przystępna cena. Polecam."

Szymon D.

____________________________________________________________

25.03.2019 r.

"Wybór firmy Dipam był bardzo trafiony. Można liczyć od początku na dobry kontakt, szybką i rzetelną wycenę, uczciwą pomoc w wyborze odpowiedniej pianki oraz jej grubości - bez naciągania. Wykonanie ocieplenia poddasza wykonane wzorowo - terminowo oraz w bardzo konkurencyjnej cenie. Panowie od aplikacji piany wykazali się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą pracy. Polecam z czystym sumieniem."

Robert G.

___________________________________________________________

25.03.2019 r.

"Polecam usługi firmy DIPAM wszystkim, którym zależy na profesjonalnym podejściu do inwestora i do wykonywanych prac. Szukałem wykonawcy izolacji pianą poliurtanową podasza w moim domu - konstrukcja drewniana. Dzowniłem do kilku firm . Wybrałem firmę Dipam i jestem bardzo zadowolony. I etap - oferta - Pan Marcin Ochal - Wizyta na budowie - szybki pomiar i ważne sprawdzenie wilgotności drewna. Rozbudowana czytelne oferta, kilka możliwości do wyboru. Wszystkie niezbędne dane, parametry. II etap - Pan Pavel Diavgo, właściciel firmy - klika godzin rozmów w okresie 2 miesięcy. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie szczegółowe pytania. Profesjonalne doradztwo. Od pierwszej minutu rozmowy wiedziałem, że ten człowiek wie o czym mówi. III etap - Panowie Dzmitry i Aliaksei - wykonanie w planowanym terminie, zgodnie z ustaleniami i moimi wytycznymi na budowie. Panowie mieli profesjonalny sprzęt wraz z agregatem prądotwórczym. Wszystkie niezbędne dokumenty. Sumiennie wykonali swoją pracę i posprzątali po sobie. Piana poliuretanowa Ekoprodur S0310E - wysoka jakość, cena atrakcyjna. Dziękuję wszystkim jeszcze raz. Polecam."

Piotr B.

____________________________________________________________

18.02.2019 r.

"Szybko i profesjonalnie! Bardzo pozytywny kontakt z właścicielem firmy i menedżerami, odpowiedzieli na wszystkie pytania, a nawet miałem kilka porad, które umożliwiły mi przygotowanie się do ich wizyty. Ofertę dostałem tego samego dnia. Przedstawili kilka ciekawych ofert na piany różnych producentów wraz z próbkami i prezentacją, wybrałem najlepszą amerykańską. Praca wykonana w termine, zgodnie z zaleceniami. Mam dożywotnią gwarancję na piankę i z tym spokój, że mój dom jest doskonale ocieplony. Firma nie zostawiła po sobie bałaganu. Polecam firmę DIPAM za profesjonalizm, konkurencyjne ceny, bogatą wiedzę oraz doradztwo."

Paweł D.

____________________________________________________________

30.01.2019 r.

"Jeśli chodzi o kontakt z klientem i ofertę to naprawdę pozytywne wrażenie odniosłem. Niestety nie miałem możliwości bezpośrednio spotkać się z przedstawicielem firmy, gdyż końcowo zdecydowałem się na inny rodzaj ocieplenia niż metodą natryskową. Jestem z natury człowiekiem, który nie lubi tracić czyjegoś cennego czasu i nie zamierzałem, robić komuś złudnych nadziej skoro podjąłem inna decyzje odnośnie metody ocieplania. Bardzo pozytywne odniosłem również wrażenie w momencie poinformowania przedstawiciela, iż będę decydował się na inny rodzaj ocieplenia. Otrzymałem wiadomość zwrotną, w której życzono mi "powodzenia w dalszej budowie". Po tym również można łatwo stwierdzić jakie firma ma podejście do klienta. Jeśli miałbym polecić firmę to jak najbardziej mogę to zrobić z czystym sumieniem. Pozdrawiam."

Sylwek M.

____________________________________________________________

22.01.2019 r.

"Firma Dipam wykonała u mnie izolację magazynu w połowie listopada. Firmę wybrałem przypadkowo, gdyż na początku szukałem ekipy ze Śląska. Na początku miałem obiekcje czy ciągnąć ich, aż z wielkopolski, ale po otrzymaniu oferty wstępnej oraz analizie referencji zdecydowałem się dać im szansę. Ich przedstawiciel pojawił się w miarę szybko i przygotował już właściwą ofertę. Cena była konkurencyjna. Ekipa dostosowała się do terminu, który najbardziej mi pasował, podjechała i w ciągu 3 dni uporała się z prawie 1000 metrami powierzchni. Pracownicy DIPAM posiadali własny agregat, a na miejscu wynajęli podnośnik, a po wszystkim posprzątali. Nic nie musiałem im organizować. Prace oceniam bardzo dobrze, a efekt widać teraz - zimą. Ocenę zamieszczam dopiero teraz, ale chciałem poczekać na sprawdzenie hali kamerą termowizyjną. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ich pracy i z czystym sumieniem mogę polecić ekipę DIPAM innym firmom oraz osobom prywatnym."

Kazimierz D.

____________________________________________________________

16.01.2019

"Solidna firma z najlepszą ceną oraz krótkimi terminami realizacji."

Tadeusz R.

____________________________________________________________

10.01.2019 r.

"Firma Dipam wykonała u mnie ocieplenie poddasza. Już pierwszy kontakt z firmą był bardzo pozytywny. Od razu zauważalne było profesjonalne podejście, firma doradza w kwestii termoizolacji, a nie wciska na siłę określony towar. Doradca handlowy jest architektem, więc pomoże nawet w kwestii rozwiązań architektonicznych oraz rozwiązań budowlanych. Samo wykonanie ocieplenia pianą bardzo staranne, oferta nader szczegółowa, umowa rzetelna, klient jest w niej bardziej zabezpieczony niż wykonawca. Izolacja została szczegółowo sprawdzona przez całą rodzinę i była idealna. Mogę z ręką na sercu polecić firmę Dipam."

Beata S.

____________________________________________________________

10.01.2019 r.

"Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście od pomiaru do realizacji. Szybko, czysto i bez problemów."

Piotr K.

____________________________________________________________

08.01.2019 r.

"Firma profesjonalnie wykonała usługę. W pełni polecam."

Bartosz R.

____________________________________________________________

06.01.2019 r.

"Ze swojej strony polecam firmę DIPAM, bo jestem bardzo zadowolony ze współpracy! To naprawdę profesjonalna firma, zaczynając od pierwszej rozmowy i spotkania, w ciągu wykonania ocieplania i do samego zakończenia prac. Ekipa Pana Pawła potrafi wykonać swoją pracę bardzo szybko, jakościowe i rzetelnie. Potrafią dostosować się do klienta."

Łukasz K.

____________________________________________________________

05.12.2018 r.

"Generalnie nie wystawiam opinii w internecie za dobrze wykonaną pracę, ponieważ sądzę, że taka sytuacja powinna być standardem firm usługowych. Tym razem jednak się skusiłem, bo coraz częściej mam do czynienia albo z partaczami (czyli pseudo fachowcami, którzy próbują się czegoś nauczyć) albo z naciągaczami, którzy coś robią ale nagle zmieniają ceny, terminy itp. Dlatego chciałem polecić firmę Dipam za: - szybki i fachowy kontakt - przedstawienie atrakcyjnie cenowej i wariantowej oferty - zaoferowanie dogodnego i krótkiego terminu realizacji - dotrzymanie terminów (!) - prawidłowe zabezpieczenie elementów nieocieplanych - fachowe nałożenie piany - posprzątanie po sobie (!) Jeśli ktoś zamierza ocieplić pomieszczenie zachęcam do skorzystania z ich usług!"

Paweł S.

____________________________________________________________

06.11.2018 r.

"Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolony z prac wykonanych przez firmę Dipam sp. z o.o. Pracownicy bardzo mili i kontaktowi, szybko i sprawnie wykonali zlecone im zadanie."

Przemysław S.

____________________________________________________________

17.09.2018 r.

"Wykonanie prac przez firmę Dipam polegało na wykonaniu izolacji termicznej- natryskowej z pianki poliuretanowej o grubość 12 cm ,na blachę ocynkowaną trapezową pokrywającą dach.Pomieszczenie to ma być wykorzystane jako chłodnia.Firma Dipam zjawiła się do pracy nawet przed umówioną godziną, co teraz ,nie często się zdarza firma,czyli to już pierwszy plus.Od razu po przybyciu wzieli się za pracę , a nie zaczynali od kawy , czy śniadania.Według mnie do pracy podeszli profesjonalnie, wiedzieli co chcą robić bez zbędnych pytań.Firma jest samowystarczalna, przyjeżdżają z własnym agregatem ,oświetleniem, kompletnie nie potrzeba się nimi zajmować. Ale co jest dla niektórych osób jest najważniejsze i ja też byłem pod wrażeniem i muszę to napisać to jest temat porządku.Wszystko było starannie zabezpieczone foliami, a po skończonej pracy wszystko wysprzątane, a pozostałaści z pianki zostały przez pracowników spakowane w worki i zabrane do utylizacji. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy, jeśli ktoś ma do wykonania jakąś izolację z piany, to z całą pewnością firma Dipam jest godna polecenia."

Michał Z.

____________________________________________________________

Статьи
Kontakt:
+48 534 975 341
+48 613 070 455
© Dipam sp. z o.o. 2017
website created by website created by