Ognioodporne

Posiadamy specjalnie opracowaną powłokę dla pianki poliuretanowej (miękkiej i sztywnej) używanej przy izolacji wewnątrz budynków.

Ta powłoka chroni piankę przed wysokimi temperaturami i ogniem, i pozwala osiągnąć piance reakcję na ogień klasy B wedlug PN-EN 13501-1, co bardzo rozszerza zakres zastosowania pianki poliuretanowej w budownictwie.

Ten product jest nowy dla rynku EU i większośc producentów poliuretanowych komponentów i firm zajmujących się izolacją, ociepleniem, dociepleniem, uszczelnieniem ze pomocą natrysku pianki poliuretanowej nawet ne wiedzą o istnieniu alternatywy długotrwałej i wymagającej dużego nakładu pracy  instalacji płyt gipsowo-kartonowych. A mianowicie możliwości ochrony pianki od ognia i wysokiej temperatury specjalną powłoką metodą natrysku na nawierzchnie pianki.

Wiele razy mieliśmy projekty w ktorych piana dla izolacji (naprzykład sufitów magazynu) musiała być klasy B, ale wtedy nie było rozwiazania i możliwości osiągnięcie takiego wskaźnika, dlatego wychodziliśmy z takich zleceń i wiemy że ten problem dotyczy nie tylko naszej firmy. Wszyscy, kto już dawno pracują w branży natrysku pianki poliuretanowej, mają swoje przykłady i nie jeden, kiedy klasa E-F reakcji na ogień nie pozwalała używać pianę w dużych i odpowiedzialnych zamówieniach.

Ale teraz takie sytuacje już w przeszłości. Ze pomocą oferowanej przez nas powłoki nikt więcej nie będzie wychodzić z takich projektów.

Jeśli jesteś zainteresowany w ochronnej powłoce dla pianki poliuretanowej, proszę nie wahaj się skontaktować się z naszą firmą w najbardziej wygodny sposób, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

E-mail: info (at) dipam.pl

Tel.: +48 613 070 455

Kom.: +48 534 975 341Статьи
Kontakt:
+48 534 975 341
+48 613 070 455
© Dipam sp. z o.o. 2019