O firmie

Firma DIPAM to profesjonalny wykonawca izolacji budynków mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich za pomocą technologii natrysku piany poliuretanowej – otwarto-komórkowej (miękkiej) i zamknięto-komórkowej (sztywnej). Wykonujemy izolacje termiczne poddaszy, stropów, stropodachów, ścian, fundamentów, tarasów, instalacji technologicznych i innych przegród budowlanych.

Również wykonujemy hydroizolację wszystkich przegród budowlanych płynną membraną PUR oraz polimocznikiem.

Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą ICYNENE Inc. i Alchimica S.A. - HYPERDESMO, izolację wykonują certyfikowane szkolone aplikatory.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie Graco Reactor. Korzystamy z własnego agregatu prądotwórczego PRAMAC, dlatego jesteśmy niezależni od warunków na budowie. 

Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji natryskowych, realizując inwestycje na terenie Polski, Białorusi i Rosji. Nasza firma cieszy się dużym uznaniem, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i dużych inwestorów.

Na swoim koncie mamy ponad 600 000 m² powierzchni zaizolowanych pianą poliuretanową.

Natrysk piany otwarto-komórkowej umożliwia uzyskanie jednolitej, szczelnej warstwy  o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych. Piana w pierwszych sekundach jako ciecz wypełnia wszelkie nierówności i szczeliny przegrody, tworząc idealnie przylegającą do podłoża, paroprzepuszczalną powłokę, będącą szczelną barierą dla przepływu powietrza. 

Nasza oferta to:                                                                                           

  • bardzo szybki montaż do 25 m²  na godzinę natrysku pianą otwarto-komórkową i do 100m² pianą zamknięto-komórkową,
  • wykorzystanie światowej klasy materiałów izolacyjnych,
  • konkurencyjna cena, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm,
  • wykonanie izolacji przez bardzo doświadczonych pracowników, szkolonych w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji i Białorusi przez światowych liderów w branży poliuretanów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie calego kraju oraz Unii Europejskiej.

Nasz kontakt w Polsce:

+48 534 975 341

+48 613 070 455

E-mail: info (at) dipam.plСтатьи
Kontakt:
+48 534 975 341
+48 613 070 455
© Dipam sp. z o.o. 2019