Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlow, regionalny doradca techniczny.

Województwo:
Wielkopolskie

Opis Stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i podpisywanie umów;
  • romowanie, prezentacja oraz sprzedaż piany PUR, płynnych membran PUR i polimocznika;
  • miejętność utrzymywania dobrych relacji z obecnymi klientami;
  • rowadzenie negocjacji handlowych;
  • doradztwo produktowe dopasowane do klienta;
  • bieżące raportowanie wyników swojej pracy;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać doświadczenie handlowe w branży budowlanej – kandydaci z innych branż również mile widziani;
  • posiadać doświadczenie w samodzielnej sprzedaży B2B
  • posiadać praktyczną znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • posiadać zdolność do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych
  • posiadać umiejętność samodzielnej pracy oraz nastawienie na wysokie wyniki sprzedaży
  • być gotowym do częstych podróży służbowych
  • być nastawiony na wyniki oraz cechować się motywacją do intensywnej pracy;
  • posiadać wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
  • być samodzielnym, odpowiedzialnym, zaangażowanym, inicjatywnym;
  • posiadać czynne prawo jazdy kat. B;
  • znać obsługę pakietu MS OFFICE.

Ze swojej strony oferujemy:

  • duże wsparcie firmy, możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dowolną formę zatrudnienia;
  • stałe wynagrodzenie + system prowizyjny, uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży;
  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • samochód handlowy + narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym bezpośrednio na adres mailowy: info(at)dipam.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Статьи
Kontakt:
+48 534 975 341
+48 613 070 455