O nas
Oferta ▾
Realizacje
Opinie
Dostawcy ▾
Galeria ▾
FAQ
Cennik
Blog
Otwórz filmik
Otwórz filmik
Otwórz filmik
Otwórz filmik
Krótki filmik, pokazujący nasze ostatnie realizacje w kierunku hydroizolacji dachów, tarasów, balkonów, fundamentów
Krótki filmik, pokazujący naszą ostatnią realizacje w kierunku ocieplania dachów i stop kanadyjską pianką PUR (ICYNENE)
Zamknij menu
Zamknij menu
Zamknij menu
Zamknij menu
Kanadyjska firma, która zajmuje się produkcją nowoczesnej izolacji z pianki natryskowej. Uważana jest za lidera w branży natryskowych pianek
Producent odkrywca rewolucyjnego systemu hydroizolacji na bazie poliuretanu - HYPERDESMO®, który od dawna jest liderem na rynku i zapoczątkował nowe podejście do branży hydroizolacji.

O nas

O firmie

Dipam Sp. z o. o. to profesjonalny wykonawca izolacji budynków mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich metodą technologii natrysku piany poliuretanowej – otwartokomórkowej (miękkiej) i zamkniętokomórkowej (twardej). Wykonujemy izolacje termiczne poddaszy, stropów, stropodachów, ścian, fundamentów, tarasów, instalacji technologicznych i innych przegród budowlanych. Ponadto wykonujemy hydroizolacje płynnymi membranami PUR oraz polimocznikami. W naszej pracy posługujemy się specjalistycznym, najnowocześniejszym sprzętem amerykańskiej firmy Graco. Posiadamy także własny agregat prądotwórczy, co pozwala na pracę nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej. Na swoim koncie mamy ponad 700 000 m² powierzchni zaizolowanych pianką PUR.

Usługi

Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm oraz dla klientów indywidualnych.
Profesjonalnie wykonujemy izolację termiczną:
1. Fundamentów i piwnic;
2. Dachów;
3. Poddaszy;
4. Stropodachów i stropów;
5. Posadzek i podłóg;
6. Ścian;
7. Obiektów przemysłowych;
8. Magazynów i hal magazynowych;
9. Chłodni, przechowalni warzyw i owoców;
10. Budynków inwentarskich;
11. Zbiorników i cystern.

Historia

Nasza rodzinna firma rozpoczęła działalność w 1997 roku na Białorusi. Jako pierwsi wprowadziliśmy do branży budowlanej technologię ocieplania oraz izolacji budowlanych za pomocą natryskowej pianki PUR.
Od 2017 roku działamy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Ciągle się rozwijamy; współpracujemy z klientami indywidualnymi i deweloperami, inwestorami, rolnikami, zakładami produkcyjnymi, właścicielami hal magazynowych i chłodni, architektami oraz projektantami.
Nasze usługi sprawdzają się wszędzie, gdzie potrzebne są doświadczenie, jakość, wiedza, profesjonalizm, punktualność, odpowiedzialność oraz nietypowe podejście do rozwiązania zadań związanych z izolacją materiałami na bazie poliuretanów.
Nasza kadra to pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży natrysku poliuretanowych systemów izolacyjnych.

Możemy z całą pewnością stwierdzić, że nasz zespół jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepiej przeszkolonych w całej Polsce. Nasi pracownicy wielokrotnie uczestniczyli w teoretycznych oraz praktycznych szkoleniach z zakresu izolacji natryskową pianką PUR, polimocznikami oraz płynnymi membranami PUR. Szkolenia te, realizowane przez światowych liderów w branży, odbywały się między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Polsce, Czechach, Białorusi, Rosji oraz Ukrainie.

Regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju konferencjach na całym świecie, dzielimy się wiedzą i poszerzamy swoje kompetencje. Znamy doskonale cały proces izolacji - począwszy od produkcji poliuretanu, na idealnym zaizolowaniu powierzchni skończywszy. Ponadto zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi i najciekawszymi rozwiązaniami, które pojawiają się w branży.

Certyfikacja pracowników

Współpracujemy z najlepszymi producentami poliuretanu, będącymi liderami na rynku. Posiadamy także wszystkie certyfikaty producentów, które niezbędne są do wykonania różnego rodzaju izolacji termicznych.

Producenci

Icynene to kanadyjska firma, będąca światowym liderem w branży i zarazem wynalazcą otwartokomórkowych pianek izolacyjnych. Od 30 lat Icynene proponuje systemy izolacji z pianki natryskowej o znakomitych właściwościach izolacyjnych, która nie zawiera lotnych związków organicznych ani gazów niebezpiecznych dla warstwy ozonowej. Icynene działa na skalę globalną. Produkty tej firmy zapewniają izolację dla ponad 450 000 budynków na całym świecie: domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, szpitali, szkół, ekologicznych gospodarstw rolnych.
BASF to jeden z wiodących na świecie producentów poliuretanów oraz dostawca rozwiązań poliuretanowych dla różnych gałęzi przemysłu. Szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz pozycją lidera na rynku technologii systemów poliuretanowych oraz elastomerów w Europie. Posiada bogatą ofertę indywidualnie opracowanych systemów i surowców do wytwarzania mikrokomórkowych pianek poliuretanowych (PU) oraz wyrobów z poliuretanów kompaktowych. Jest producentem znanych na całym świecie marek, takich jak Elastopor, Elastoflex i Elastolit.
Alchimica S.A. od ponad 35 lat nieprzerwanie rozwija recepturę i proces chemiczny (polimeryzację) płynnych membran poliuretanowych systemu HYPERDESMO ®, dążąc do doskonałości. Alchimica dostarcza swoje rozwiązania do ponad 100 państw świata, w których każdego roku wykonuje się hydroizolację oraz renowację o łącznej powierzchni ponad 10 mln m2. Alchimica cieszy się popularnością na najbardziej wymagających rynkach europejskich: w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz w Polsce. Jest to jeden z największych na świecie producentów żywic poliuretanowych dla budownictwa i przemysłu.

Dlaczego Dipam?

Szybki czas realizacji
Dziennie jesteśmy w stanie wykona izolację do 1000 m² w przypadku pianki zamkniętokomórkowej oraz do 250m² pianką otwartokomórkową.
Kompleksowa usługa
Dokonamy pomiaru, pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie oraz zrobimy spersonalizowaną wycenę. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat.
Najlepsza cena
Pracujemy bezpośrednio z producentami, dlatego możemy zagwarantować najlepsze ceny w stosunku do jakości wykonywanych usług.
Profesjonalizm
Nasz zespół składa się z doświadczonych, certyfikowanych wykonawców. Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących pełen profesjonalizm obsługi na każdym etapie wykonania izolacji.
Najwyższa jakość
Pracujemy ze światowej sławy producentami, którzy oferują produkty najlepszej jakości. Posiadamy również najbardziej nowoczesny sprzęt Graco.
25 lat gwarancji
Jesteśmy pewni jakości produktu oraz jakości naszej pracy, dlatego zapewniamy 25-letnią gwarancją producenta.
Skuteczność
Wiemy wszystko o nowoczesnych metodach izolacji i jesteśmy na bieżąco z ofertą najlepszych producentów, dlatego proponujemy najskuteczniejsze oraz najbardziej oszczędne rozwiązania dla naszych klientów.
Сertyfikowani specjaliści
Szkolone przez światowych liderów w swojej branży