Kontakt
Wycena Online
O nas
Oferta ▾
Realizacje
Opinie
Dostawcy ▾
Galeria ▾
FAQ
Cennik
Blog
Krótki filmik, pokazujący nasze ostatnie realizacje w kierunku hydroizolacji dachów, tarasów, balkonów, fundamentów
Krótki filmik, pokazujący naszą ostatnią realizacje w kierunku ocieplania dachów i stop kanadyjską pianką PUR (ICYNENE)
Kanadyjska firma, która zajmuje się produkcją nowoczesnej izolacji z pianki natryskowej. Uważana jest za lidera w branży natryskowych pianek
Producent odkrywca rewolucyjnego systemu hydroizolacji na bazie poliuretanu - HYPERDESMO®, który od dawna jest liderem na rynku i zapoczątkował nowe podejście do branży hydroizolacji.

Icynene

Kanadyjska firma, która zajmuje się produkcją nowoczesnej izolacji z pianki natryskowej. Uważana jest za lidera w branży natryskowych pianek
Opublikowano — 21.05.2021 — Paweł, CEO
Icynene to kanadyjska firma, która od 1986 roku zajmuje się produkcją nowoczesnej izolacji z pianki natryskowej. Uważana jest za lidera w branży natryskowych pianek otwartokomórkowych.

Dzięki swojej wiodącej pozycji, od 35 lat nieustannie inwestuje zasoby w opracowywanie rozwiązań, które spełniałyby wymagania jak największej liczby budynków mieszkalnych, handlowych czy przemysłowych.

Właściwości i zalety pianek Icynene

Najbardziej skuteczna izolacja na świecie

Energooszczędna, powietrzoszczelna, elastyczna, oddychająca
Zdrowe i ekologiczne materiały izolacyjne

«rak lotnych związków organicznych (lzo), bez zapachu, bez wpływu na warstwę ozonową
Trwała izolacja na wiele lat

Pianka nie osiada, nie niszczeje z upływem czasu, nie wchłania wody, nie stanowi pożywienia dla owadów i innych organizmów. 25 lat gwarancji

Zastosowanie pianek Icynene

Pianki natryskowe Icynene są synonimem najwyższej jakości izolacji. Zapoczątkowały rewolucję w ocieplaniu budynków, oferując izolację cieplną i akustyczną. Doskonale przylegają zarówno do ceglanych ścian, jak i do drewna, betonu czy konstrukcji metalowych, dzięki czemu cieszą się różnorodnym zastosowaniem. Przy ich użyciu wykonuje się izolację:
Dachów
Poddaszy
Ścian
Fundamentów
Stropów
Podłog
Obiektów przemysłowych
Obiektów rolnych
Przechowywalni

Aplikacja pianek Icynene

Żeby pianka była jak najbardziej efektywna, musi być odpowiednio zaaplikowana.

Jako wykonawca izolacji przy użyciu pianek natryskowych pomagamy w przedłużaniu żywotności i poprawie funkcjonalności budynków, maksymalnie wykorzystując wyjątkowe właściwości pianek poliuretanowych marki Icynene.
Nasi aplikatorzy aplikują pianę Icynene ponad 4 lata. Również poddali się certyfikacji, co znaczy przeszli pogłębiony kurs znajomości pracy z produktem oraz potwierdzili posiadane umiejętności z natrysku zaliczonym egzaminem pisemnym i praktycznym.

W potwierdzenie tego każdy aplikator otrzymał imienny certyfikat. Posiadanie certyfikatu oznacza, że wiedza wykonawcy oraz sprzęt do natrysku zostało zbadane przez producenta.
Sprawdzić wstępny koszt izolacji pianką PUR możesz w naszym kalkulatorze.
Zapraszamy do wypełnenia formularza!